Dlaczego my?

Dlaczego my?

Nie masz czasu lub pomysłów na zdrowe posiłki? Zaufaj nam!

Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość. Jakość to luksus. Nasze diety to efekt współpracy sztabu wykwalifikowanych dietetyków i kucharzy. Od ponad trzech lat tworzymy najwyższej jakości catering dietetyczny na terenie Szczecina i okolic. Jesteśmy marką która nic nie udaje. Od początku wszystkie nasze zestawy są pakowane tylko i wyłącznie w biodegradowalne opakowania, do każdego zestawu dołączamy herbatę SirWilliams oraz wodę Wielka Pieniawa.

Restauracyjne menu. Na próżno szukać u nas wymyślnych potraw i dziwnych połączeń. Stawiamy na wyselekcjonowane, proste i dobrze skomponowane menu, tak aby usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów.

 

Nasza dieta jest oparta o najwyższej jakości produkty często pochodzące z ekologicznych upraw. Współpracujemy z lokalnymi producentami, lokalną hurtownią mięs Madar, bezpośrednim odbiorcą warzyw i owoców od rolników – hurtownią Greenbasket,  tak by produkty były zawsze świeże i ze sprawdzonego źródła. Każde menu jest ułożone zgodnie z normami Instytutu Żywności i Żywienia. W trosce o środowisko i zdrowie klientów używamy tylko certyfikowanych, w pełni biodegradowalnych opakowań i toreb. Zamawiając nasz catering wspierasz ruch Zero Waste.

Wybierz idealną
dla siebie
dietę
Zamów ją
online

Poczekaj
na dostawę
Ciesz się pysznym
jedzeniem!

Gotujemy z pasją

Od lat tworzymy profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem. Gotowanie jest naszą pasją. Codziennie poszerzamy swoją wiedzę czerpiąc inspiracje różnorodnością kuchni całego świata. Dbają by używane przez nas produkty były zawsze ze sprawdzonego źródła i najwyższej jakości. Osobiście odwiedzają lokalne gospodarstwa i zawierają nowe współprace. Wszystko po to by do Waszych toreb trafiały tylko najlepsze dania 😊